الگوی آموزشی

الگوی آموزشی دلبند (درنیکا سابق) شامل ساختار گرایی ، بارش مغر ، پژوهش گروهی و تدریس غیر مستقیم است . که در دو بخش آموزش کودک و آموزش خانواده ارائه می شود.

فعالیتهایی که در این مرکز انجام می شود

زبان انگلیسی

کودکان می توانند زبان دوم را تقریبا به سرعت و با شیوه های صحیص به آسانی زبان مادری یاد بگیرند،این موضوع می تواند اهمیت زبان آموزی در مهد کودک درنیکا را آشکار سازد.

ژیمناستیک

یکی از فعالیت هایی که در مهد انجام میشود ژیمناستیک است. ژیمناستیک به دلیل دارا بودن منشا حرکات طبیعی نظیر راه رفتن، دویدن، جهیدن، چرخیدن و پریدن در گروه ورزش های مادر قرار دارد.

مهارتهای جسمی و حرکتی

برای تقویت رشد جسمی کودکان پیش دبستان ۵ تا ۶ سال می توانید فعالیت های ساده ای که درمهد کودک درنیکا پیشنهاد می شود را با کودکان خود انجام دهید. وبه تقویت قوای جسمی آنها کمک کنید.

کارگاه سفالگری

یکی از روش های خلاقانه و عملی که در مهد کودک درنیکا به صورت روتین وهر روزه استفاده میشود استعدادیابی و افزایش خلاقیت‌های لمسی و ذهنی از طریق کار‌های عملی مانند سفالگری و ... میباشد.

موسیقی

مهد کودک درنیکا با فراهم کردن محیطی شاد همراه با آموزش موسیقی با بهره گیری از متد های مختلفی همچون شول وِرک میپردازد.

کشاورزی

مهد کودک درنیکا برای انجام استعدادیابی وافزایش خلاقیت‌های لمسی و ذهنی ازکار‌های عملی مانند کشاورزی برای کودکان استفاده مینماید.

خلاقیت

رشد خلاقیت در بیشتر کودکان از ۵ سالگی به بعد آغاز می‌شود اما هستند کودکان خلاقی که از ۲ سالگی کارهای خلاقانه انجام می‌دهند

مناسبت ها

جشن تولد کودکان خود را در مهد کودک درنیکا خاص برگزار کنید وهمچنین برگزاری مناسبت های مختلف برای دلبندانتان در مهد درنیکا .

تولد ها

تولد هادر مهد کودک درنیکا جشن تولد کودکان در جشن تولد سیگنال های مثبتی از ذهن خود دریافت می کنند که این امر به چالاکی، قدرت اراده و تمایل به برقراری دوستی های بیشتر می انجامد.

برگزاری مراسم و جشن ها

مهد کودک درنیکا سعی می کند از روزهای قبل از جشن فکر کند که چه برنامه و بازی هایی می توانید برای بچه ها ترتیب بدهد تا با روحیه کودکانه شما متناسب باشد.وهمان برنامه ها برای مهمانان اجرا شود.

کارگاه مادر و کودک

کارگاه مادر و کودک هنر ارتباط با کودک از یک سو و انتقال بازیهای موثر در ارتباطِ مادر با کودک، لزوم برگزاری کارگاه مادر و کودک را توسط متخصصین دوچندان نموده است. کارگاه مادر و کودک در تهران در حال رشد هستند

اردوهای سرگرمی و تفریحی

اردوفعالیتی سازمان یافته وهدفمند که به صورت گروهی با برنامه های معین، تحت نظارت مربی درمحیطی خارج ازمدرسه درفضایی کاملاً بانشاط،با هدف سازندگی برگزار می گردد.

شن بازی

امروزه شن بازی به قدری دارای اهمیت است که در تمامی کلینیک‌های مشاوره و روان درمانی کودک به عنوان یکی از وسایل ضروری اتاق بازی محسوب می‌شود؛ شن باید در ۲ نوع خشک و مرطوب در دسترس کودک باشد تا بتواند هر دو نوع آن را لمس کند و تفاوت‌ها و شباهت‌های آنها را درک کند.

More

قصه خانی

قصه گویی موجب رشد هیجانی، عاطفی و سلامت روان کودکان می‌شود. قصه خوانی برای کودکان مهم ترین عامل موفقیت و پیشرفت آن‌ها در زندگی آینده‌ شان است.از این‌ رو روان‌شناسان وکارشناسان تربیتی به والدین توصیه می‌کنند که از همان سال‌های ابتدایی، برای فرزندان‌شان قصه بگویند.

More

شماره تماس 77708282 021